رییس میراث فرهنگی استان تکلیف اداره میراث فرهنگی این شهرستان را تعیین کند

فرماندار مسجدسلیمان گفت: خواهان رسیدگی هر چه سریع‌تر مدیر میراث فرهنگی استان خوزستان به وضعیت بلاتکلیف اداره میراث فرهنگی مسجدسلیمان هستیم.

عیسی موسویان در گفت و گو با خبرنگار دانشجویان ایران (ایسنا) از خوزستان اظهار کرد: من از بلاتکلیفی وضعیت اداره میراث فرهنگی مسجدسلیمان ناراضی هستم و از صادق محمدی رییس میراث فرهنگی استان خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به موضوع و مشخص شدن وضعیت آن هستیم.

او خاطرنشان کرد: بارها از مدیر میراث فرهنگی استان پی‌گیر موضوع بوده‌ام اما متاسفانه جوابی داده نشده است. در حال حاضر نیز با توجه به پتانسیل‌های این شهرستان خواهان رسیدگی هر چه سریع‌تر به این مساله می‌باشم.

موسویان افزود: با این که ماندنی نجفی، مدیر میراث فرهنگی لالی، به صورت موقت جایگزین مدیر قبلی اداره میراث فرهنگی این شهرستان محمد زراسوندی علی‌پور شده ولی با این حال امکان ندارد مدیر یک اداره بتواند به طور همزمان 2 شهرستان را اداره کند که آن هم با توجه به صعب‌العبور بودن راه‌های ارتباطی این دو شهرستان است.

فرماندار مسجدسلیمان با اعلام نارضایتی خود از این وضعیتْ خواهان رسیدگی صادق محمدی به موضوع و تعیین مدیر جدید برای اداره میراث فرهنگی مسجدسلیمان شد.

دسته بندی: