هیأت بازرسی در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان مستقر شد

سازمان بازرسی استان خوزستان در راستای اهداف و وظایف خود و به منظور نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین در دستگاههای اداری و در اجرای اصل ۱۷۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و پس از دریافت شکایت های مکرر از سازمان میراث فرهنگی خوزستان در سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان مستقر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بازرسی خوزستان ، مدیرکل بازرسی خوزستان در جلسه معارفه هیأت بازرسی در سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خوزستان اظهار داشت: میراث فرهنگی هر کشوری هویت آن کشور است و هیچ جامعه ای از تلاش جهت حفظ و نگهداری هویت خود چشم پوشی نمی کند و در این راستا سازمان میراث فرهنگی پاسخ گوی این نیاز جامعه بوده و ملت آن کشور را اصالت دار می کند.

آقاجری در بخش دیگری از سخنان خود در زمینه دفاع مقدس افزود: هر ملتی جهت استمرار و پایداری نیازمند بزرگداشت و حفظ ارزش های خلق شده در تاریخ کشور خود بوده فلذا باید در حفظ آثار به جا مانده از دوران دفاع مقدس که نشان دهنده توان و قدرت این ملت است کوشا باشیم.

ایشان در ادامه از ضعف و اهمال مسئولین ذیربط درخصوص معرفی آثار تاریخی- فرهنگی استان خوزستان انتقاد و لزوم برنامه ریزی برای رفع این مشکل را یادآور شد.

در این نشست نیز محمدی رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با استقبال از حضور مدیرکل بازرسی اعلام آمادگی نمود اطلاعات شفاف و کامل از عملکرد حوزه تحت مدیریت خود را در اختیار هیأت بازرسی قرار دهد.

دسته بندی: