مسابقه نقاشی روز ملی خلیج فارس در ساحل کارون اهواز

به مناسبت روز ملی خلیج فارس از سوی انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان و با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز ماسبقه نقاشی با موضوع خلیج فارس برگزار شد.

در این مسابقه که ۱۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در پارک دولت شهرداری منطقه ۲ برگزار شد صدها نفر از شهروندان در سنین مختلف در این مسابقه شرکت کرده و هدایای فرهنگی دریافت نمودند.

سخنگوی انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان ضمن تشکر از همکاری شهرداری اهواز در برپایی این رویداد ملی در این باره گفت: با توجه به هتاکی امارات متحده عربی در خصوص جزایر ایرانی برخود واجب دانستیم که همچون سالهای گذشته با مشارکت شهرداری اهواز روز ملی خلیج فارس را گرامی بداریم.

مجتبی گهستونی افزود: در این ویژه برنامه علاوه بر سخنرانی در خصوص ویژگی ها و اهمیت خلیج فارس برای دانش آموزان دبیرستان دخترانه خوارزمی اقدام به عرضه نقشه های باستانی بعضی کشورهای عربی و اروپایی که در گذشته بر ایرانی بودن خلیج فارس تاکید داشتند نمودیم.

وی بیان کرد: در این مناسبت ملی که انجمن بوم آب و آفتاب نیز در برگزاری آن مشارکت داشت تنی چند از مسئولین و مدیران و کارشناسان شهرداری اهواز از جمله مهدی مکارمی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز، منوچهر دوستی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۲ ،سامان فرجی بیرگانی مدیر سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ شهرداری اهواز حضور داشتند.

شهر: 
دسته بندی: