دبیر کانون جهانگردی آبادان: سازمان میراث فرهنگی به وعده‌های خود عمل کند

دبیر کانون جهانگردی آبادان گله‌مندی خود را از تحقق نیافتن وعده سازمان میراث فرهنگی مرکز مبنی بر حمایت از تشکل‌های گردشگری و جهانگردی ویژه این کانون بیان کرد.

احمد امیری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در خوزستان ادامه داد: قرار بود بر اساس گفته سازمان میراث فرهنگی مرکزی این سازمان از تشکل‌های گردشگری و جهانگردی به ویژه کانون فعالی هم چون کانون جهانگردی آبادان حمایت شود که تاکنون هیچ حمایت و اقدامی صورت نگرفته است.

وی اظهار کرد: در صورتی که سازمان میراث فرهنگی مرکز خواهان ادامه چنین وضعیتی و محقق نکردن وعده‌های خود باشد به طور قطع باعث دل‌سردی این تشکل‌ها و کانون‌ها خواهد شد زیرا تشکل‌های مردم نهاد تشکیل شده از تعدادی جوان داوطلب هستند که بدون هیچ گونه چشم‌داشتی فعالیت می‌کنند.

امیری خاطرنشان کرد: نادید گرفتن عملکرد و فعالیت اعضای این انجمن‌ها از سوی این سازمان باعث دل‌سردی آ‌ن‌ها می‌شود. پس بهتر است سازمان میراث فرهنگی مرکز وعده‌ای به این تشکل‌ها ندهد و یا در صورت وعده دادن آن را محقق کند.

شهر: 
دسته بندی: 

دیدگاه‌ها

باسلام خبرگزارعزیز اولابرجه اساسی بااین آقا مصاحبه نموده اید چون این شخص چندتا NGOثبت کرده که یکی ازآنها کانون جهانگردی که هیچ گونه اطلاعی درزمینه گردشگری وجهانگردی ندارد ودراین زمینه نه توانایی ونه علم آنرا دارد که فعالیت بکند فقط دنبال مقاصد مالی طرحهای دراین زمینه میباشدضمنادوسالی که شهرداری آبادان با ارایه طرح وپیشنهادآقای عوفی پوریکی ازپرسنل شهردای واحدگردشگری شهرداری آبادان تاسیس شده وبرای کسب اطلاع بیشتری میتوانید به شهرداری مرکزی مراجعه نمایید

بابا اسم NGO او کانون جهانگردی میباشد پس بعنوان پست ویا مسول کل NGOهای اگردشگران وجهانگردان آبادان نیست

افزودن یک دیدگاه تازه