توسط میراث فرهنگی خوزستان صورت گرفت: حذف انجمن تاریانا از نمایشگاه سازمان‌های غیردولتی

 در پی برنامه‌ریزی استانداری خوزستان برای به نمایش گذاشتن توانمندی‌های انجمن های غیر دولتی در استان خوزستان، قرار بر این شد که هر سازمان، انجمن‌های مرتبط با فعالیت آن سازمان را به استانداری معرفی نماید.

در این میان اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خوزستان نام ۱۰ انجمن را به استانداری ابلاغ نموده است.

در حالی که انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان از مجوز رسمی برخوردار است و بر اساس فرم‌های بایگانی شده و کارت‌های شناسایی ارائه شده صدها عضو دارد و در طول سال با همکاری بعضی تشکل های همسو ده‌ها تور برای اعضاء برگزار می‌نماید و صدها خبر، گزارش، مقاله، گفتگو و عکس منتشر نموده و در مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه ملی منعکس می‌کند از سوی دیگر منشاء معرفی خوزستان به صدها گردشگر بوده است و با انجام سفرهای اختصاصی و مشترک تا کنون توانسته بسیاری آلبوم‌های عکس ، پوسترعکس و جزوه را منتشر کند. اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خوزستان در اقدامی غیرمنطقی اقدام به حذف انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان از لیست گفته شده نموده است.

بی شک با حذف انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان از نمایشگاه توانمندی‌های انجمن های غیردولتی در خوزستان از ارزش این انجمن کاسته نخواهد شد و تنها نشانگر توان بالای انجمن‌های غیردولتی و نبود تحمل شنیدن انتقاد از طرف مدیران و سازمان‌هایی است که بر ضعف خود آگاهی کامل دارند.
 

دسته بندی: